Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Yokohama’nın Yeni OTR Lastiği: RR42

Yokohama Lastikleri RR42 piyasaya sunuldu.

Yokohama Lastikleri, özellikle IND-4 liman istif taşıyıcıları için tasarlanmış yeni bir lastik olan RR42’yi piyasaya sürdü. 16.00R25 ebadında sunulan lastik, daha uzun ömür ve daha fazla TMPH sunuyor. Binek araç grubu için ürettiği yüksek performanslı lastikleri ile ön plana çıkan lastik devinin faaliyetleri yalnızca bununla sınırlı kalmıyor. Firma, OTR lastikleri alanında da geniş ürün yelpazesine sahip.

Yokohama RR42 Verimlilik Sağlayacak

Yokohama Lastikleri firmasının ticari ve OTR ürün planlama alanında kıdemli yöneticisi Tom Clauer: “RR42, artan konteyner yoğunluğunun yönetilmesinin kritik olduğu liman tesislerinde, titiz çalışmalarla başa çıkmak üzere tasarlandı. RR42’nin uzun ömürlü lastik sırtı, her liman operasyonu için iyileştirilmiş çalışma süresi ve değer sağlayacaktır.”

Yokohama RR42’nin Özellikleri Neler?

Yeni Yokohama RR42, özel sırt tasarımı sayesinde uzun ömürlülük sağlarken sürüş sırasında titreşimi de azaltıyor. Daha fazla yük taşımaya olanak sağlayan lastik, aynı zamanda aşırı ısınmaya karşı da dirençli. RR42, ikili yanak koruması sayesinde kesilme ve aşınmaya karşı dayanıklılık sağlıyor.

Yokohama Geniş Yelpaze Sunuyor

Yokohama Lastikleri, yüksek teknolojisi ve yenilikçiliği ile lastik sektöründe lider firmalar arasında yer alıyor. Firma, her türlü sürüş koşulu için çok geniş yelpazede hizmet veriyor. Firmanın ürünleri arasında; yüksek performans lastikleri, hafif ticari araç, SUV /4×4, binek araç lastikleri ve otobüs kamyon lastikleri bulunuyor. Bunun yanı sıra; yol dışı madencilik ve inşaat çalışmaları için de lastikler sunuluyor. Yokohama, iş makinaları için sunduğu profesyonel kullanıma yönelik lastik desenleri ile de çalışanlar için verimlilik ve kolaylık sağlıyor.

Yokohama Lastikleri Nerede Üretiliyor?

Yokohama Lastikleri, Japonya menşeili lastik devi firmadır. Merkezi Japonya’da bulunan Yokohama; ABD, Rusya, İngiltere, Almanya, Fransa dâhil olmak üzere 100’den fazla ülkeyi içeren global ağa sahiptir. Markaya ait ürünler, dünyanın dört bir yanında bulunan fabrikalarda üretilmektedir. Üretilen ürünler, tüm tesislerde aynı ham madde, tasarım ve süreçler ile üretildiğinden lastikler aynı performansı sergilemektedir.