Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

İnşaat Sektörüne Özel Lastik: BF Goodrich Cross Control 2

BF Goodrich Cross Control 2

Yüksek performanslı BF Goodrich Cross Control 2 kamyon lastikleri, markanın 150. yılında inşaat alanında kullanılmak üzere sunuluyor. Yeni BF Goodrich kamyon lastiği, sağlam yapısı ve her mevsim sunduğu yüksek performans ile ön plana çıkıyor. Lastik sektöründe 150 yıllık tecrübeye sahip olan ve yüksek performanslı lastikleri ile bilinen BF Goodrich’e ait ürünler, bugün Fransız lastik devi Michelin tarafından dağıtılıyor. BF Goodrich Cross Control 2, firmaya ait tüm ürünler gibi hem Michelin hem BF Goodrich güvencesine sahip olması sayesinde garanti benzeri süreçler için daha fazla güven sağlıyor.

BF Goodrich Cross Control 2 Yüksek Sağlamlık Sunuyor

BF Goodrich Cross Control 2, özel sırt tasarımı ve karkası ile zorlu hava ve zemin koşullarında yüksek performans sergiliyor. Firmanın 150. yılını taçlandıran yeni BF Goodrich kamyon lastiği, sağlam yapısı ile inşaat alanlarının zorlu koşullarına uyum sağlıyor. Yüksek dayanıklılık sağlayan teknolojisi ile uzun ömürlü kullanıma imkân tanıyor. BF Goodrich Cross Control 2, dayanıklı yapısı ile inşaat alanlarında lastiklerden kaynaklanan aksaklıkları önlüyor.

BF Goodrich Cross Control 2 Dört Mevsim Kullanılabiliyor

BF Goodrich Cross Control 2, firmanın Avrupa’da bulunan fabrikalarında üretiliyor. Yeni BF Goodrich kamyon lastiği, yanak kısmında zorlu kış koşullarında kullanılabileceğini belirten 3PMSF (3 Zirveli Dağ Kar Tanesi) işaretlemesini bulunduruyor. Lastik, karlı zeminler dâhil olmak üzere her türlü zemin ve hava koşulunda yüksek yol tutuşu ve çekiş gücü sunuyor. Yeni BF Goodrich kamyon lastiği, yeniden kaplanabilme özelliği ile de kullanıcıların maliyetlerini önemli ölçüde düşürüyor.

BF Goodrich Lastik Nerede Üretiliyor?

BF Goodrich lastikleri, 1870’de Kuzey Amerika’nın Akron Ohio bölgesinde Benjamin Franklin Goodrich tarafından kurulmuştur; firmanın ilk ve ana fabrikaları ABD’de bulunmaktadır. BF Goodrich’in şu anda dünyanın farklı noktalarında üretim tesisleri yer almaktadır. Lastikler üretilirken kullanılan ham madde ve tasarım aynı olduğundan üretim yeri, lastiklerin performansı üzerinde herhangi bir etkiye sahip olmamaktadır. Bugün BF Goodrich kamyon lastiği desenleri de dâhil olmak üzere firmaya ait ürünler, Fransız lastik devi Michelin tarafından dağıtılmaktadır. BF Goodrich Cross Control 2 kamyon lastiği, firmanın Avrupa’da bulunan fabrikalarında üretilmektedir.