Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

BlogOto Lastik

Geliştirilmiş Firestone Binek Araç Lastikleri Piyasaya Sürüldü

Bridgestone lastikleri, Hindistan pazarında Firestone markası altında lastik segmentini genişletti. Binek otomobiller ve SUV araçlar için tasarlanan lastikte birtakım geliştirmeler yapıldı. Daha uzun ömürlü, güçlü ve “verimlilik, güvenlik, kilometre performansı ve frenleme performansı yönünden lastikler geliştirildi. Firestone lastikleri markası 2016 yılından beri Hint pazarında yer alıyor. Endüstride standartları tekrardan belirleyen yeni Firestone Roadhawk 2z binek otomobil lastiğini piyasaya sürerek pazardaki konumunu güçlendiriyor.

Geliştirilen Firestone Roadhawk 2z, Uzun Ömürlü mü?

Hintli sürücüler uzun ömürlü lastik performansına büyük önem verdiğinden, Bridgestone tarafından geliştirilen yeni Firestone Roadhawk 2z lastiğinin yuvarlanma direncini azaltıyor. Enerji tasarrufu açısından, lastiklerin aşınmaya karşı direncini artıran yüksek karbon siyahı içeriğine sahip özel bir kauçuk bileşiğinden üretildiği kaydedildi.

Rajarshi Moitra: ‘’Firestone Roadhawk 2z’nin İyi Karşılanacağından Eminiz’’

Bridgestone Hindistan Ticari Direktörü Rajarshi Moitra, “Bilinen güvenilir bir lastik markasının ürünlerini sunmaktan ve Firestone Roadhawk 2z’yi ürün gamımıza eklemekten gurur duyuyoruz” dedi. “Firestone markasının lastik sektöründe 100 yılı aşkın bir geçmişi var ve Roadhawk 2z lastiklerinin müşterilerimiz ve ortaklarımız tarafından iyi karşılanacağından eminiz.”Firestone Roadhawk 2z, şirketin geniş pazar kapsamı sağlayacağını söylediği 12 ila 16 inç arasında değişen jant boyutlarında satışa sunulacak.