Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

BlogOto Lastik

Bridgestone Turanza 6 Sürücülerin İhtiyaçlarına Cevap Veriyor

Bridgestone, sürücülerin bir yaz lastiği performansından ne beklediklerini ve günlük olarak karşılaştıkları zorlukları anlamak için kapsamlı bir tüketici araştırması yaparak gelişim sağlıyor. Bu araştırmanın sonucunda ortaya çıkan Bridgestone Turanza 6, zorlu ıslak hava koşullarında bile sürücülerin güvenlik ve performans ihtiyaçlarını karşılayan premium bir lastik ortaya çıkarıyor. Tescilli ve çığır açan Bridgestone ENLITEN ve TECHSYN teknolojileri sayesinde üstün kilometre performansı ve gelişmiş yakıt/enerji verimliliği sağladı. Bu teknolojiler aynı zamanda Bridgestone Turanza 6 lastiğini Elektirikli araçlara hazır hale getirerek akü ömründen tasarruf sağlar elektrikli araçların performansını optimize ediyor.

Bridgestone Lastikleri Teknolojiyi Lastiklerde Nasıl Kullanıyor?

Bridgestone Kuzey Bölgesi Tüketici İş Birimi Direktörü Brett Emerson, sürüşün herkes için keyifli ve güvenli bir deneyim olması gerektiğinin altını çiziyor. Bridgestone, farklı girişimleri ve yeni Bridgestone Turanza 6 gibi sürücülere gelişmiş güvenlik ve performans sunan, ıslak yollarda bile güvende ve kontrolde kalmalarını sağlayan son teknoloji ürünleriyle bunu desteklemeye kararlı olduğunu belirtiyor.

Bridgestone Turanza 6 Nerede Satışa Sunuldu?

Avrupa’da geliştirilen ve üretilen Bridgestone Turanza 6, içten yanmalı motorlu, hibrit veya elektrikli araçlar olsun, hem binek otomobiller hem de yol üstü SUV’lar için geniş bir kapsama alanında bölge genelinde satışa sunuldu.

Bridgestone Lastik Devinden Tatilde Emniyet İpuçları

Bridgestone lastikleri, sürücülerin tatil dönemlerinde yapacakları yolculuklar öncesinde uymaları gereken mevsimsel tavsiyeler veriyor. Bu tavsiye özellikle uzun mesafeli yolculuklar öncesine dikkat çekiyor. Tavsiyeler arasında her bir lastiğin iyi durumda olup olmadığının, darbe, kesik ve çıkıntı bulunup bulunmadığının kontrol edilmesi de yer alıyor. Lastik basınçları araç üreticisinin tavsiye ettiği seviyeye göre kontrol edilmeli ve bu seviye araç el kitabında ve yakıt doldurma kapağının içinde veya sürücü kapısının eşiğinde bulunan bir plakada bulunabiliyor.