Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Yeni Pirelli All Season SF2 4 Mevsim Lastiği Satışa Sunuldu

Kış lastiği zorunluluğu sırasında ve zorlu kış koşullarında kullanıma uygun yeni Pirelli 4 mevsim lastiği satışa sunuldu. Yeni Pirelli Cinturato All Season SF2, dört mevsim lastiği serisi için bir ilk olan “adaptif sırt deseni” gibi en son teknolojiler ile sunuluyor. Bu, Pirelli’nin çok yönlü performansı ve güvenliği en üst düzeye çıkarmak için hem lastik hamuru hem de desen tasarımı teknolojilerini içeren bir sistem. Yeni Pirelli dört mevsim lastik deseninin lastik patladığında yola devam edebilmek için Pirelli Seal ve Run Flat teknolojilerini içeren versiyonları da bulunuyor. Pirelli Cinturato All Season SF2, aynı zamanda elektrikli ve plug-in hibrit araçlar için “Elect” işaretlemeli seçeneklere de sahip.

Pirelli Cinturato All Season SF 2 Kış Koşullarında Nasıl?

Pirelli Cinturato All Season SF2, modern şehir arabaları için en yeni crossoverlardan orta büyüklükteki sedanlara kadar değişen 65 ebatta 15 ila 20 inç arasında sunuluyor. Lastiğin yanak kısmında M+S ile birlikte 3PMSF (Üç Zirveli Dağ Kar Tanesi) sembolü bulunuyor. Bu, lastiğin kış koşullarında bile mükemmel performans sergilediğini göstermekte ve özel testlerle Avrupa mevzuatına uygun olduğunu belirtmektedir.

Pirelli Cinturato All Season SF 2 ‘yi Kim Tercih Etmeli?

Cinturato ailesinin en son üyesi Pirelli Cinturato All Season SF 2, otomobillerini ağırlıklı olarak şehirde kullanan, dağlık bölgelerde yaşamayan, genellikle ılıman havada sürüş yapan ve yılda yaklaşık 25.000 kilometre yol kat eden sürücüler için ideal. Pirelli dört mevsim lastik tasarımı ve bileşiği, hem düşük hem yüksek sıcaklıklarda güvenli yol tutuşu sağlıyor. Pirelli 4 mevsim lastiği, ıslak ve kuru asfaltta da iyi performans gösteriyor. İyi bir genel performans ve çok yönlülük sunan hassas bir denge sunuyor. Pirelli, her mevsim maksimum performans arayan sürücülerin yaz ve kış lastiklerini tercih edebileceğini açıklarken; Pirelli Cinturato All Season SF 2’nin de ömrü boyunca etkili performans sunduğunu belirtiyor.

Yeni Pirelli 4 Mevsim Lastiği Avantajları

Yeni Pirelli 4 mevsim lastiği; kuru, ıslak zeminlerde ve düşük sıcaklıklarda kar yağışının görüldüğü koşullarda kullanılabiliyor. Pirelli dört mevsim lastik hem yüksek yol tutuş performansı hem de kısa fren mesafeleri ile güvenlik sağlıyor. Pirelli Cinturato All Season SF2, selefi olan Cinturato All Season Plus’tan %50’ye dek daha uzun lastik ömrüne sahip. Bu düzensiz aşınmanın önüne geçen özel sırt tasarımı ve karkas yapısı ile mümkün oluyor. Pirelli 4 mevsim lastiği, aynı zamanda düşük yuvarlanma direnci ile yakıt tüketimini düşürüyor ve düşük gürültü seviyesi ile konfor sağlıyor.