Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Volkswagen’in MOIA Filosunda Continental Dört Mevsim Lastikleri Kullanılıyor

Continental ve MOIA, geleceğin sürdürülebilir hareketliliğini sağlamaya yardımcı olmak için güçlerini birleştiriyor. Premium lastik üreticisi, Conti360° Filo Çözümleri Kilometre Sözleşmesi uyarınca, Almanya’da yolculuk paylaşım hizmetleri sağlayıcısı olan MOIA’yı lastikleri ve hizmetleri ile destekliyor. Continental, hizmet ortağı Vergölst ile birlikte lastik performansıyla ilgilenecek ve bir arıza hizmeti sunacak. Continental Almanya’nın filo alanındaki müdürü Annika Lorenz, filo çözümleri konseptini ticari araç sektöründen OIA’nın yenilikçi mobilite konseptine başarıyla aktardıklarını belirtiyor. Aynı zamanda bu araçlarda Continental VanContact 4Season lastikler kullanılacak. Continental dört mevsim lastikleri, filonun sürüş güvenliğini daha da yukarı taşıyacak.

Continental Dört Mevsim Lastikleri Sürüş Kalitesini Arttırıyor

Annika Lorenz: “Volkswagen’in gereksinimleri doğrultusunda MOIA için Continental VanContact 4Season lastiğini geliştirdik. Continental dört mevsim lastikleri, daha fazla enerji verimliliği için düşük yuvarlanma direncine sahipken, aynı zamanda ıslak ve kaygan yollarda iyi fren performansı, maksimum sürüş kalitesi ve birinci sınıf güvenlik sağlıyor. ”

Continental Dört Mevsim Lastikleri Daha Fazla Güvenlik Sağlıyor

MOIA CEO’su Jens-Michael May Continental ile işbirliğinin pek çok avantaj sunduğunu söylüyor: “Continental ile olan işbirliğimiz sayesinde Hamburg ve Hannover’deki filolarımız için güvenilir bir ortak bulduğumuz için çok memnunuz. Bizim için özel olarak geliştirilen Continental dört mevsim lastikleri ve Conti360 ° Filo Çözümleri konsepti, daha da fazla güvenlik sunmamızı sağlarken, 24 saat lastik arıza servisi filolarımızın verimliliğini artıracak. ”

Continental Volkswagen MOIA için Çok Yönlü Filo Hizmeti Sunuyor

Alman lastik devi MOIA için Continental dört mevsim lastikleri sunmanın yanı sıra; çok yönlü profesyonel lastik servisi ile lastik basınçlarını izliyor ve MOIA elektrikli araç filosundaki lastiklerin en iyi teknik durumda tutulmasını garanti ediyor. Bu, lastiklerin hizmet ömrünü optimum şekilde kullanmayı sağlıyor ve akü üzerindeki yükü azaltıyor. Aynı zamanda, Continental’in hizmet teklifine dâhil olan çok yönlü lastik yönetimi sabit fiyatı, lastikle ilgili beklenmedik maliyetleri ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Özetle, mobilite hizmeti sağlayıcısı MOIA ve Continental arasındaki bu işbirliği, geleceğin sürdürülebilir mobilitesine giden yolu gösteren yenilikçi bir kavramı temsil ediyor. Conti360 ° Filo Çözümleri, Continental’in belirli müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlanan, lastikler ve hizmet açısından en düşük toplam sürüş maliyetlerini elde etmelerini sağlayan, çok yönlü profesyonel lastik hizmetidir. Hizmetler arasında mükemmel lastik seçimi, doğru montaj, sürekli izleme ve raporlama, lastik arızası durumunda hızlı yanıt ve aşınmış lastiklerin uygun şekilde kullanılması yer alıyor.

Volkswagen MOIA Nedir?

Volkswagen’in mobilite hizmetleri sağlayıcısı MOIA, yolculuk paylaşım hizmetlerini ilk olarak 2018 ortalarında Hannover’da ve Nisan 2019’da Hamburg’da sunmaya başladı. MOIA’nın yolculuk paylaşma sistemi ile benzer yola çıkış ve varış noktalarına sahip insanlar bir aracı paylaşıyor. MOIA, toplu taşıma ve diğer mobilite hizmetlerine alternatif olarak şehir sakinlerini kendi arabalarını evde bırakmaları için teşvik ediyor. Bu şekilde MOIA, şehirlerin hava kirliliği, trafik, gürültü, park yeri eksikliği gibi sorunlarını çözmelerine ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyor. Mobil cihazlarda yer alan uygulama aracılığıyla kolayca rezervasyon yapılabiliyor.