Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Trelleborg EMR 1025 Dört Mevsim Greyder Lastiği Tanıtıldı

Trelleborg EMR 1025

Sürüş sırasında ekstra konfor sunarken; olası hasarlara karşı üstün koruma ve dayanıklılık sağlayan Trelleborg EMR 1025 dört mevsim lastiği , önümüzdeki kış piyasaya sürecek. Yükleyici ve greydeler için geliştirilmiş olan Trelleborg dört mevsim lastiği , yılın 365 günü kullanım için sunulsa da karlı ve buzlu zeminlerde daha yüksek yol tutuşu sağlıyor. Yeni Trelleborg greyder lastiği , mevsim geçişlerinde değişim ile ilgili maliyeti ortadan kaldırıyor ve çalışmaların aksamasını önlüyor.

Trelleborg EMR 1025 Karlı Zeminlerde Güvenlik Sağlıyor

Yükleyiciler ve greyderler için tasarlanmış dört mevsim ticari lastik olan Trelleborg EMR 1025 , yıl boyunca EMR serisinin konforunu, sağlamlığını ve yüksek performansını yansıtıyor. Yeni Trelleborg greyder lastiği , buna ek olarak; özel sırt tasarımı ve kılcallarla kaplı sırt blokları sayesinde karlı zeminlerde yüksek çekiş gücü ve kısa fren mesafeleri sunuyor. Son teknoloji ile üretilen lastik bileşiği sayesinde Trelleborg dört mevsim lastiği , kış koşullarında yüksek yol tutuş performansı sergiliyor. Böylece operatörler ve makineler için kış koşullarında mümkün olan en iyi korumayı sağlıyor.

Trelleborg EMR 1025 Dört Mevsim Üstün Performans Sunuyor

Trelleborg Wheel Systems’in kıdemli ürün pazarlam müdürü Alessio Bucci: “Yeni Trelleborg EMR 1025 lastik deseni, dört mevsim lastiği performansını yeni bir zirveye taşıyor. Trelleborg greyder lastiği desenimizle olduğu gibi tüm lastik segmentlerimizde müşterinin ilk tercihi olmayı ve performansı sürdürülebilir bir şekilde hızlandıran yenilikçi çözümler sunmayı amaçlıyoruz.”

Trelleborg EMR 1025 Ebatları

Trelleborg EMR 1025, üretkenliği artırmak ve kritik uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanan EMR lastik serisinin bir parçası ve en zorlu ortamlarda çalışan operatörlerin işlerindaha pratik ve güvenli hale getiriyor. Trelleborg dört mevsim lastiği , yılın her mevsiminde kullanılabiliyor ve kış aylarında çalışmayı çok daha güvenli hâle getiriyor. Yeni Trelleborg greyder lastiği , dört ayrı ebatta sunuluyot : 14.00-24, 17.5R25, 20.5R25 ve 23.5R25.