Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Michelin Track Connect Yenileniyor

2 yıllık kapsamlı testlerden sonra, Michelin şimdi daha geniş bir şekilde kullanılmasını sağlamak için bağlantılı lastik çözümü Michelin Track Connect ‘i yükseltiyor. Sistemin beyni olan uygulama, şimdi 3 modda mevcut. Boş zaman moduna (1) herkes erişebiliyor ve lastiklerinden bağımsız olarak kullanabiliyor. Uzman modu ise parkurlara katılan; performanslarını ve sürüş zevklerini optimize etmek isteyen spor otomobil sahipleri için tasarlandı. Motor sporları modu ise ralli sürücüleri için tasarlandı ve yakında pist yarışçıları için de uyarlanacak. Bu çözüm, en yeni Renault Clio Rallisi’nde orijinal ekipman olarak sunuluyor.

Michelin Track Connect Sürdürülebilir Hareketliliğe Katkı Sağlıyor

Sunulan iki motor sporları modu , Michelin Track Connect kitinin kullanılmasını gerektiriyor ve bağlantılı Michelin lastikleri ile birleştirilmesi gerekiyor. DNA’sona sadık kalan Grup, Michelin Track Connect çözümünün bir uzantısı sayesinde pistlerde veya ralli müsabakaları sırasında bağlantılı veya bağlantısız lastiklerle sürüş deneyimleri sunarak; mümkün olduğu kadar çok insanın erişebileceği daha sürdürülebilir bağlantılı bir hareketlilik tutkusunu sürdürüyor

Michelin Track Connect Sürücüye Tavsiye Veriyor

Michelin , Mart 2018’de Michelin Track Connect çözümünü ilk kez piyasaya sürerken bağlantılı lastiklerde öncüydü. Sanal bir lastik mühendisi gibi davranan Michelin Track Connect bağlantılı lastik çözümü, lastik basıncının gelişimini sürekli olarak analiz ediyor; sürücüye tavsiye ve lastik yönetimi ile ilgili öneriler veriyor. Sensörlerin takıldığı Michelin lastikleri , bir bağlantı kutusu ive tavsiye sağlayan akıllı telefon uygulamasından oluşan Michelin Track Connect çözümü, özellikle pistte sürüş yapan belirli spor otomobillerinin sahipleri için tasarlanmıştır.

Michelin Lastikleri Bağlantılı Çözümler Sunuyor

2 yıldan uzun süredir çok sayıda devrede, yerel ve ulusal rallilerde amatör sürücüler ve profesyoneller tarafından test edilen Michelin Track Connect , bu alan deneyimi sayesinde daha fazla gelişiyor. Michelin Track Connect ‘in yeni sürümünde sunulan tüm özellikler bu nedenle doğrudan kullanıcılar tarafından ifade edilen ihtiyaçlara mükemmel cevap veriyor.  Bağlantılı Michelin lastikleri , bu ve benzeri çözümlerle birlikte inovatif çözümlerle sunuluyor.