Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Hankook Kamyon Lastikleri 2021 Solutrans Ticaret Fuarı’nda

Hankook Lastikleri, 16-20 Kasım tarihleri ​​arasında Fransa’nın Lyon kentinde Eurexpo’da düzenlenen Solutrans ticaret fuarına arka arkaya 6. kez katılıyor. Hibrit bölgesel SmartFlex AH51 ve SmartFlex DH51 Hankook kamyon lastikleri fuarda sergilenecek. Ayrıca Hankook’un 2020 yılında kamyon ve otobüs lastikleri lansmanını yaptığı ikinci markası Laufenn de fuarda yer alacak.

Bu yıl Hankook kamyon lastikleri serisi SmartFlex’in ürün yelpazesi iki tamamen yeni lastikle genişliyor. Ön aks için SmartFlex AH51 ve çeker için SmartFlex DH51. Güney Koreli premium lastik üreticisi tarafından geliştirilen bu lastikler, bölgesel trafikten ürün dağıtımına; uzun mesafeli kullanımdan nakliye sahalarına birçok farklı alanda kullanılabiliyor. 3PMSF işaretlemesine sahip olmaları ise tüm yıl boyunca kullanılabilecekleri anlamına geliyor.

Yeni Hankook kamyon lastikleri, özellikle yenilikçi ve markanın en son geliştirdiği teknolojileri içeriyor. Premium lastik markası, sırt desenlerini yakıt tasarrufu sağlarken yol tutuşu ve kilometre performansı arttırmak için tasarladı. Lastikler, %40 aşındığında birbirine kenetlenen 3D kılcallar ortaya çıkıyor ve sırt bloklarının sağlamlığını arttırıyor; yüksek düzeyde yol tutuşu sağlıyor ve yuvarlanma direnci azalıyor. “Gizli” oluklar, lastik yüzde 70 aşındığında ortaya çıkıyor. Lastik dişleri tamamen aşınana kadar ıslak zeminde istikrarlı çekiş gücü ve yol tutuş performansı sunuyor.

Yeni Hankook kamyon lastikleri geliştirilirken şirketin tasarım mühendisleri, özellikle sürdürülebilirliğe odaklanan Hankook SmartLife konseptini kullandı. Buradaki odak noktası, ürünlerin diş derinliğinin ilk milimetresinden son milimetresine kadar her zaman mümkün olan en yüksek performansı sunması. Ek olarak, Hankook SmartLife Premium karkası, Hankook Premium kaplama ile birlikte lastik ömrü ve kilometrede yüzde 250’ye varan bir artış sağlanıyor. Böylece Güney Koreli premium lastik üreticisi kaynak tasarrufu ve verimliliğini de arttırıyor.

Hankook Satış Direktörü Xavier Antressangle: “Bu yıl fuara katılmaktan ve Hankook’un en son yenilikçi teknolojilerini kullanan teklifimizi, hizmetlerimizi ve yeni lastiklerimizi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Hankook’un filolara uyarlanmış kaliteli ürün ve hizmetlerle birinci sınıf bir marka olduğunu göstermek istiyoruz. Bu etkinlik, partnerlerle tanışmak ve yeni profesyonel ilişkiler geliştirmek için bir fırsattır.”