Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Bridgestone Enliten Lastikler 2021 Nissan Rogue’da Kullanılacak

Bridgestone Enliten Teknolojisi

Enliten Teknolojisi’ne sahip Bridgestone Alenza Sport A / S, 2021 Nissan Rogue’un seçkin modellerinde orijinal ekipman olarak kullanılacak. Nissan Rogue, ABD ve Kanada’da Bridgestone’un devrim niteliğindeki Enliten Teknolojisi’ne sahip lastiklerine sahip ilk aracı olma özelliği taşıyor.

Bridgestone Enliten Teknolojisi Yakıt Verimliliğini Arttırıyor

Bridgestone Enliten Teknolojisi, lastik ağırlığını azaltıp düşük yuvarlanma direnci sağlayarak gelişmiş yakıt verimliliğine katkıda bulunuyor. Ayrıca Enliten Teknolojisi’ne sahip lastikler üretilirken daha az sayıda ham madde kullanılması, çevresel olarak da fayda sağlıyor. Bu teknolojiye sahip lastikler, çevresel avantajlarının yanı sıra; aracın manevra kabiliyetini geliştirmeye de yardımcı oluyor.

Bridgestone Nissan ile İşbirliğini Güçlendiriyor

Bridgestone Amerika’nın ABD ve Kanada orijinal ekipman departmanı başkanı Shannon Quinn: “Müşterilerimiz ve toplumumuz için yeni değerler sağlamak üzere ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve çözümlerimizi geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. 2021 Nissan Rogue için Enliten teknolojisine sahip Bridgestone Alenza Sport A/S lastikleri sunuyor olmamız, bu çalışmalara olan bağlılığımızın ve Nissan ile uzun süredir devam eden başarılı ilişkimizin bir kanıtı niteliğinde.”

Bridgestone Alenza Sport A/S 4 Mevsim Güvenlik Sunuyor

Kuzey Amerika’da 2021 Nissan Rogue için sunulan Bridgestone Alenza Sport A/S; kuru, ıslak ve karlı zemin koşullarında güvenilir performans sergiliyor. Düşük yuvarlanma direnci ve yakıt verimliliği ile dört mevsim güvenliği bir araya getiriyor. Geniş kanallara sahip Bridgestone Enliten Alenza Sport A/S, yüksek tahliye gücü sunuyor. Bu sayede suda kızaklama riskini önemli ölçüde azaltıyor.