Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Goodyear CEO’su Kramer 2021 Planlarını Anlattı

Goodyear CEO’su Rich Kramer, satın alınan firmalar ve 2021 planları ile ilgili ayrıntılardan bahsetti. 7 Haziran’da Cooper Lastikleri’nin Goodyear tarafından satın alındığı duyurulmuştu. Kramer; ürün portföyü, programlar ve promosyonlar için mevcut stratejilerin sürdürüleceğini belirtti. Aynı zamanda Cooper tesislerinin genişletilmesi ile ilgili fırsatlardan bahsetti. Bu fırsatların “sermaye verimliliğini ve esnekliğini” artıracağını söyledi.

Goodyear: Müşterilerimizle Birlikte Kazanıyoruz

Rich Kramer: “İhtiyaçlarını sağlayarak ve markalarımızı seçmelerini kolaylaştırarak tüketicilerle ilişkiler kuran bir şirket olacağız. Müşterilerimize işlerini büyütmelerine yardımcı olarak birlikte kazanırız. Bunu ortaklarımızla tam potansiyellerine güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlayarak ve topluluklarımızla birlikte, yaşadığımız ve çalıştığımız insanların hayatlarını iyileştirmeye yardımcı olarak yapıyoruz.”

Cooper’ın Satın Alınması Finansal Fayda Sağlıyor

“Yakın vadede birleşik üretim ayak izimizin olduğu gibi kalmasını planlıyoruz.” diyen Kramer, Cooper’ın satın alınmasının hem şuan için hem de uzun vadeli finansal faydalar sunduğunu söyledi.

Kramer: “Bu yeni bölüme başlarken, olumlu bir ivme ve paydaşlarımızdan muazzam bir destek alıyoruz. Ekibimiz, hiçbirimizin kendi başımıza yapamayacağı şekilde lastik endüstrisine liderlik edecek şekilde konumlandırılmıştır. Ve önümüzde tarihi bir fırsat var. Bu fırsat, gelişen yeni mobilite dünyasında lider lastik şirketi olma şansıdır.”