Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Michelin 2022 Arjantin Grand Prix için Sponsor Oluyor

Dorna Sports, 2022 Arjantin GP için isim sponsoru ve uzun vadeli ortak olarak Michelin’i duyurmaktan mutluluk duyduğunu söylüyor. 1 – 3 Nisan 2022 tarihleri ​​arasında Autodromo Termas de Rio Hondo’da gerçekleşecek olan etkinliğin resmi adı Gran Premio Michelin® de la República Arjantin olacak. Michelin, 2016’dan beri birinci sınıf Grand Prix motosiklet yarışları için tek resmi lastik tedarikçisi.

MotoGP™ o zamandan beri rutin olarak kırılan rekorlar ve birinci sınıf tarihinin en yakın ilk 15’inden bazılarının elde edildiği yakın rekabet ve üstün yarış ile altın çağını yaşıyor. Ve sezonlar geçtikçe yükselmeye devam ediyor.

Michelin ayrıca 2019’daki başlangıcından bu yana FIM Enel MotoE™ Dünya Kupası’nın da tek lastik tedarikçisi ve iki yıl önce başlayan MotoGP™ eSport Şampiyonası’nın kurucu ortağı. 2022 Arjantin GP için isim sponsorluğu, Michelin ve Dorna Sports arasında hem pistte hem de pist dışında güçlenmeye devam eden uzun süredir devam eden ortaklığa yeni bir anlaşma daha ekliyor.

Michelin’in dünya çapında motosiklet lastiği alanındaki kıdemli Başkan Yardımcısı Maria Esperanza Gaspar Aguilon: “2022 Arjantin Grand Prix için isim sponsoru olmaktan son derece gurur duyuyoruz. Sadece küresel bağlamda değil, aynı zamanda Güney Amerika’da bölgesel düzeyde de konumumuzu güçlendirmeye devam edeceğiz. MotoGP’de Michelin marka ortaklığlığı ve özellikle Michelin Grubu için bu hızla büyüyen ve kilit pazarda tüketicilerimizin kullanımına sunduğumuz motosiklet lastiklerimizi tanıtmak bizim için mükemmel bir fırsat.”

Dorna Sports Küresel Ticari Ortaklıklar Kıdemli Direktörü Marc Saurina: “Michelin’i bu yılki Termas de Rio Hondo Grand Prix için isim sponsoru olarak duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Michelin, Dorna Sports için hayati bir ortak ve MotoGP, MotoE ve MotoGP eSport Şampiyonası’nın ayrılmaz bir parçasıdır. Michelin adının 2022’de bir Grand Prix’de bir kez daha en iyi alanda yer aldığını görmekten gurur duyuyoruz.”