Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Volkswagen Multivan için Neden Continental AllSeasonContact Lastikler Seçildi?

16 ve 17 inç ebatlarında Continental AllSeasonContact lastikler, Volkswagen’in yeni modeli için orijinal ekipman olarak seçildi. VW Multivan araçlar, yüksek güvenlik ve tasarruf seviyesi ile bilinen bu lastikler ile fabrikadan çıkacak. Premium performansa sahip Continental 4 mevsim lastik, tüm yıl boyunca her türlü hava koşuluyla baş edebilmek için tasarlanıyor. Continental AllSeasonContact, yüksek oranda silika ve özel performans reçineleri içeren özel bir kauçuk bileşiğine sahip. Continental dört mevsim lastiği, bu sayede farklı hava koşullarında yüksek çekiş gücü ve güçlü fren performansı sunabiliyor.

4 Mevsim Güvenli Frenleme: Continental AllSeasonContact

Continental AllSeasonContact lastikler, özel tasarım ve bileşikleri ile fren kuvvetlerini yola verimli bir şekilde iletiyor. Continental 4 mevsim lastik, böylece özellikle kış aylarında karla kaplı zeminlerde fren mesafelerini kısaltıyor. Lastik, aynı zamanda yaz aylarında, kuru ve ıslak zeminlerde de olağanüstü fren performansı sergilemeye devam ediyor. Continental dört mevsim lastiği, kısa fren mesafeleri ile yüksek yol tutuşunu da kanıtlıyor.

Continental AllSeasonContact 4 Mevsim Lastik Islak Zeminde Nasıl?

Markanın açıklamasına göre Continental AllSeasonContact lastikler, yüksek ıslak zemin performansını omuz bölgesindeki özel oluk tasarımına borçlu. Özel tasarım, suyun çok daha iyi bir şekilde temas yüzeyinden tahliye edilmesini sağlıyor. Bu sayede ıslak zeminlerde performans yükseldiği gibi birikintilerin olduğu koşullarda kızaklamaya karşı dayanıklılık artıyor. Continental dört mevsim lastiği deseninin özel omuz dizaynı, aynı zamanda viraj alırken ek denge sunuyor.

Continental 4 Mevsim Lastik Yakıt Verimliliği ile de Lider

Continental AllSeasonContact lastikler, aynı zamanda yüksek yakıt verimliliği seviyesi ile öne çıkıyor. Continental 4 mevsim lastik deseninin AB etiketleri de bunu kanıtlar nitelikte. Lastik, AB etiketinde en yüksek enerji verimliliği seviyesi olan “A” derecelendirmesine sahip. Continental dört mevsim lastiği, bu özelliği ile kendi segmentinde lider. Premium lastik markası, bu verimlilik seviyesini bileşik, desen ve yanak tasarımı ile elde ediyor. Lastiğin düşük dönme direnci, aynı zamanda CO2 emisyonlarının da azalmasını sağlıyor.

Continental Dört Mevsim Lastiği Test Sonuçları

Continental AllSeasonContact test sonuçları ile de başarısını kanıtlıyor. Continental 4 mevsim lastik, yakın zamanda farklı otomotiv dergileri tarafından gerçekleştirilen testlerde çok yönlülüğü ile övgü topladı. Continental dört mevsim lastiği, örneğin Gute Fahrt (baskı 9/22) tarafından gerçekleştirilen testin galibi oldu. Lastiğin yüksek performansı, aynı zamanda Auto Zeitung (19/21) ve AutoBild (40/21) tarafından da teyit edildi. Tüm bu avantajları, lastiğin VW Multivan araçlar için tercih edilmesini sağlıyor. Volkswagen için 215/65 R16 ve 235/55 R17 ContinentalAllSeasonContact lastikler tedarik ediliyor.