Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Falken Eurowinter Van01 Lastikler NUFAM 2021 Fuarı’nda

Falken hafif ticari araç lastikleri ve kamyon lastikleri NUFAM fuarında sergilenecek. Falken, ayrıca; bu yıl 30 Eylül – 3 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında Karlsruhe’de gerçekleştirilecek NUFAM – Die Nutzfahrzeugmesse’de temsil edilecek. 350’den fazla katılımcı ve 23.000’den fazla ticari ziyaretçi ile NUFAM, Avrupa’nın en büyük endüstri buluşmalarından biri. Türkiye pazarında satışta olan Falken Eurowinter Van01 da fuarda yerini alıyor.

Falken Hafif Ticari Araç Lastikleri Güvenlik Sağlıyor

Popüler Falken hafif ticari araç lastikleri ve kamyonlar için geliştirilen ürünler, 30 metrekarelik stantta sergilenecek. Bunlar arasında ön aks için Falken RI151 ile GI368 ve çeker aks için BI856 and LI257 kamyon lastikleri de yer alıyor. Aynı zamanda hafif ticari araçlar için Falken Euroall Season Van11 de sergileniyor. Falken hafif ticari araç lastiği, karlı ve ıslak zeminlerde üstün performans ve dayanıklılık sunuyor. Fuarda yer alan Falken Eurowinter Van01 ise daha küçük hafif ticariler için sunuluyor. Falken kış lastiği, özel tasarımı ile zorlu koşullarda güvenlik sağlıyor.

Fuarda sergilenen Falken hafif ticari lastikler, dişler arasında moloz, taş vb. cisimleri sıkışmasını önleyen “Stone Ejector” tasarımıyla donatılıyor. Aynı zamanda markaya ait kamyon lastikleri, ömrü uzatmak için yeniden kaplanabiliyor. Bu da lastikleri deaha uygun maliyetli ve çevre dostu hâle getiriyor.

Falken Eurowinter Van01 Özellikler

Türkiye kış koşullarına uygun olarak ülkemizde satışta olan Falken Eurowinter Van01, firmanın yeni nesil hafif ticari araç lastikleri arasında. Dayanıklı yapıya sahip olan bu ürün, özel kauçuk bileşiği ile 7 derece altındaki sıcaklıklarda yüksek yol tutuşu sağlıyor. Kısa fren mesafeleri, lastiği zorlu koşullarda güvenli hâle getiriyor. Falken kış lastiği, aynı zamanda suyu hızlı bir şekilde tahliye edebilen sırt deseni sayesinde suda kızaklama riskini düşürüyor. Kışlık lastik deseni, blokları üzerinde yer alan 3D lameller sayesinde karlı zeminlerde çekiş gücünü arttırıyor. Kılcal adı da verilen bu ince çentikler, karlı ve buzlu zeminler gibi en zorlu koşullarda manevra kabiliyetini ve fren performansını yükseltiyor. Falken hafif ticari araç lastiği, böylece güvenlik ve dayanıklılığı bir arada sunabiliyor.