Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

En Uygun 215/50R17 Pirelli Lastik Fiyatları

215 50 r17 pirelli lastik fiyatları

İtalyan menşeili firma Pirelli, dünya çapında en büyük lastik üreticileri arasında yer almaktadır. Markanın Türkiye’de üretim tesisinin bulunması sayesinde premium lastikler, en uygun 215/50R17 Pirelli lastik fiyatları ile pazara sunulmaktadır. Formula 1 gibi motor sporları serilerinde de öne çıkan Pirelli’ye ait lastikler, yüksek yol tutuşu ve sportif performans özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Ucuz 215 50 R17 Pirelli lastik fiyatları ile online lastik satış platformlarından satın alınabilen bu ürünler, virajlı yollarda üstün performans sunmaktadır. Direksiyon manevralarına en hızlı ve doğru şekilde karşılık verebilen 215/50R17 Pirelli lastikler, üst düzey manevra kabiliyeti sergilemektedir.

Kampanyalı 215 50 17 Pirelli Fiyatları

Kampanyalı 215 50 17 Pirelli fiyatları ile kış, dört mevsim ve yaz lastiği alternatifleri markanın ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır. 215 50 R17 Pirelli yaz lastikleri, yaz sıcaklarında ıslak ve kuru zeminlerde üstün yol tutuşuna sahiptir. Bunun için lastik hamurunda ve desen tasarımında yenilikçi teknolojiler kullanılmaktadır. Pirelli kış lastikleri ise hava sıcaklığının yedi derecenin altına indiği koşullarda esnekliğini koruyarak yüksek yol tutuşu sağlamaktadır. Karlı zeminlerde yüksek çekiş gücü sunmaktadır. Bunun yanı sıra; Pirelli 4 mevsim lastikleri, çok zorlu kış koşullarının görülmediği durumlarda; yılın tüm mevsimlerinde etkili performans sunmak için geliştirilmektedir.

Pirelli Cinturato P7 Blue, Cinturato P1 Verde Pirelli P-Zero Nero GT gibi desenler, markanın yaz lastikleri ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır. Bu ürünler, kampanyalardan yararlanılarak indirimli 215 50 17 Pirelli fiyatları ile satın alınabilmektedir. Markanın bu ebatta öne çıkan kış lastikleri arasında ise Pirelli Sottozero Serie 3, W210 SottoZero Serie II desenleri bulunmaktadır. Pirelli Cinturato All Season Plus ise 365 gün güvenlik sağlayan 4 mevsim lastik seçeneğidir. Lastiklerin hangi mevsim koşullarında kullanıma uygun olduğunu sırt deseninin yanı sıra lastik hamuru bileşenleri de belirlemektedir. 1872’de kurulmuş olan marka 100 yılı aşkın lastik geliştirme teknolojisi ile tüm kategorilerde premium performansa sahip ürünler sunmaktadır. Türkiye’de üretilip dünyaya sunulan ürünler, ülkemizde hesaplı 215 50 17 Pirelli fiyatları ile satın alınabilmektedir.

215/50R17 Pirelli Lastikler

215 50 R17 Pirelli lastikler, hem yenilikçi hem de çevre dostu teknolojiler ile üretilmektedir. İtalyan lastik devi, Ar-Ge çalışmaları için yüksek yatırımlar gerçekleştirmekte ve global çapta mühendisler ile çalışmaktadır. Bunun sonucunda lastikler, üstün performansa sahip olmakta; aynı zamanda yeni teknolojiler tüketicilere sunulmaktadır. Pirelli Seal-Inside teknolojisi de bunlar arasında yer almaktadır. Bu teknoloji ile lastiklerin içerisinde yer alan jel benzeri yapı, delindiğinde 5 mm’ye kadar oluşan hasarı kapatabilmesini sağlamaktadır. Böylece sürücülerin yolda kalmadan hızlı bir şekilde yolculuğa devam edebilmesini sağlayan bu ürünler de avantajlı 215/50R17 Pirelli lastik fiyatları ile satışa sunulmaktadır.