Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Genel

Lastik Endüstrisi Derneği 100. Yıl Etkinliklerini 2021’e Erteledi

2020 için planlanan birçok etkinlik, Covid-19 nedeniyle iptal edildi. Bu nedenle Lastik Endüstirisi Derneği’nin (TIA) 100. yılı kutlamaları da ertelendi. Dernek, 101. yıl için yeni bir plan hazırladı.

TIA CEO’su Roy Littlefield: “İlk planımız bu olmasa da 2020 için planlanan etkinlikleri 2021’de gerçekleştirme fırsatına sahip olduğumuz için şanslı ve heyecanlıyız. Hedefimiz yıl boyunca lastik sektörü olarak bir araya gelmek ve derneğin muhteşem geçmişini kutlamak.”

Lastik Endüstrisi Temsilcileri 100. Yıl Galasına Katılacak

Öne çıkan etkinlik, 1 Kasım 2021’de The Cosmopolitan of Las Vegas otelinde;  Global Tire Expo ve SEMA Show fuarlarının açılmasından bir önceki gün gerçekleşecek 100. yıl galası olacak. Lastik sektörü içerisindeki önemli isimlerin bir araya geleceği etkinlik, kokteyl resepsiyonu ile başlayacak ve ardından otelin ikonik mekanı The Chelsea’de bir program gerçekleşecek. Lastik Endüstrisi Derneği – TIA’nın tarihi hakkında konuşulacak. Etkinlikte tanınmış bir motivasyon konuşmacısı ve ünlü bir sanatçının konseri de yer alacak.

Lastik Endüstrisi Sorunları Ele Alınacak

TIA, ayrıca; 2021 GTE / SEMA Show haftasında “Lastik Endüstrisi’nin Onurları” öğle yemeğinde  “ Lastik Endüstrisi Onur Listesi” üyelerini ve diğer ödül kazananları açıklayacak. TopGolf Devlet İşleri Yardımı Bağış Toplantısı da düzenlenecek. Dernek, bunun yanı sıra; ilk “Uluslararası Sorunlar Zirvesi”ni de düzenleyecek. Lastik sektörünün büyük uluslararası kitlesini hedef alan zirve, 3 Kasım 2021’de gerçekleştirilecek. Zirvede lastik sektörü üzerinde etkili olan dört konuya odaklanılacak:

  • Lastik tescili ve geri toplamalar
  • Motorlu araç muayeneleri
  • Verimli lastik kullanım ömrü
  • Hurda lastikler ve geri dönüştürülmüş kauçuk

Lastik Sektörü 2021 için Davet Ediliyor

Lastik Endüstrisi Derneği, 2021’de art arda etkinlikler düzenleyecek. Bu programlar, seçilmiş temsilcilerle ziyaretleri, devlet kurumu yetkilileri ve endüstri uzmanlarının sunumlarını içerecek. Littlefield: “Yıl değişti ama misyon aynı kaldı. TIA’nın zengin ve etkili mirasını, üyelerimizin değerli, ilginç ve zevkli bulacağı ve ikinci 100 yıla başlarken derneği ileriye taşıyacak etkinliklerle onurlandırmak ve kutlamak istiyoruz. Sektördeki herkesi kutlama için 2021’de bize katılmaya teşvik ediyoruz.”