Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

BlogOto Lastik

Continental PremiumContact 7 Deseni Yılın Yaz Lastiği Seçildi

Continental, 2023 Uluslararası Lastik Teknolojisi İnovasyon ve Mükemmellik Ödülleri’nde kazandığı iki ödülle inovasyon, sürdürülebilirlik ve güvenlik konularındaki kararlılığını bir kez daha kanıtladı. Şirketin “lastiklerde görünmez işaretler” projesi “Yılın Çevresel Başarısı ve Üretim” ödülünü kazanırken, Continental PremiumContact 7 “Yılın Lastiği” seçildi.

Continental Lastikleri Görünmez İşaretleyiciler Projesi Nedir?

Lastiklerde görünmez işaretleyiciler projesi, doğal kauçuk tedarik zincirinde daha fazla izlenebilirliğe yaptığı katkı nedeniyle jüriyi etkiledi. Teknoloji platformu Security Matters ile ortaklaşa geliştirilen işaretleyiciler, doğal kauçuğun menşeine ilişkin bilgilerle görünmez bir şekilde işaretlenmesini sağlayarak lastiklerin ve teknik kauçuk ürünlerinin tüm değer zincirinde daha fazla şeffaflık sağlıyor.

Continental PremiumContact 7 Yaz Lastiği Desen ÖZellikleri Nasıl?

Continental PremiumContact 7 yaz lastiği deseni ise maksimum güvenlik ve konfor sağlayan yenilikçi teknolojileriyle “Yılın Lastiği” ödülünü kazandı. Yeni nesil lastik, elektrikli araçlar da dahil olmak üzere çok çeşitli araç konseptleri için güvenlik ve konforda yeni standartlar belirleyen boyuta özel bir tasarım, RedChili adlı yenilikçi bir sırt bileşimi ve uyarlanabilir bir sırt tasarımı gibi özelliklere sahip.

Alman Üretici Continental Lastik Endüstrisinde Öncü Olmayı Sürdürüyor

Continental Lastikleri Ar-Ge Başkanı Dr. Boris Mergell, ödüllerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bunun şirketin performans, sürdürülebilirlik ve güvenlik konusundaki kararlılığının bir kanıtı olduğunu söyledi. Lastik endüstrisinin en önemli ödülleri olarak kabul edilen bu ödüller, dünyanın dört bir yanından lastik teknolojisindeki en son gelişmeleri ve ilerlemeleri takdir ediyor. Continental lastikleri için hem Yılın Çevresel Başarısı hem de Yılın Lastiği kategorilerindeki başarısı, araçlarda en iyi performansı göstermesini sağlıyor. Mobiliteyi güvenli, uygun maliyetli ve sürdürülebilir hale getirme konusundaki kararlılığının bir kanıtıdır. Continental, en son yenilikleriyle güvenlik, sürdürülebilirlik ve performans için yeni standartlar belirleyerek lastik endüstrisinde öncü olmayı sürdürüyor.