Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

BlogOto Lastik

Bridgestone Lastikleri 2023 EV Ralli Resmi Sponsoru Oldu

Bridgestone lastikleri öncü elektrikli araç lastiği teknolojileri ile Birleşik Krallık ve İrlanda’daki ikonik EV Ralli 2023 etkinliği arasından iş birliği düzenlendi. Beş gün sürecek olan 1.200 millik ‘e-Rally’, 3 Temmuz ve 7 Temmuz tarihleri arasında beş başkentte 50 elektrikli araçla gerçekleşecektir. Bridgestone ilk kez 2023 EV Ralli için resmi bir ortak olmayı kabul etti. Etkinlik, Bridgestone’a yenilikçi Enliten teknolojisini ve Duravis Van, Turanza 6 yaz lastiği gibi çeşitli ürünlerini sergileme fırsatı sunuyor.

2023 EV Ralli Şampiyonas Hangi Şehirlerde Düzenlenecek?

EV Rallisi (EVR), temiz ve yenilikçi araç teknolojisi ile birlikte Birleşik Krallık ve İrlanda EV şarj altyapısının bir gösterisidir. Şarj noktası ağını, nerede iyi olduğunu ve nerede iyileştirmelere ihtiyaç duyulduğunu kapsayacaktır. Temiz enerji projeleri ve ikonik simge yapılar, 3 Temmuz’da Cardiff’te başlayacak ve 7 Temmuz 2023’te Dublin’de damalı bayrağa ulaşmadan önce Londra, Edinburgh ve Belfast’a uğrayacak olan Capital City Challenge’ın öne çıkan özelliklerinden sadece ikisidir.

Bridgestone ve Ev Ralli Etkinlik Yetkilileri Neler Söyledi?

Bridgestone’un Kuzey Bölgesi Başkan Yardımcısı Andrea Manenti şunları söyledi: “Gelecek nesillerin güvenini kazanmak için çevre ve sürdürülebilirlik konusunda uzun vadeli bir taahhütte bulunduğumuzdan, EV Rallisi’nden daha uygun veya ilgili bir etkinlik düşünemezdik.

EV Ralli Etkinlik Müdürü Colin Boyton şunları söyledi: “Bridgestone’un bu yıl resmi lastik ortağı olarak aramıza katılmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu, ralli devam ederken verebileceğimiz mesajlara ve anlatıma yepyeni bir boyut katıyor.

Bridgestone Turanza 6 Nasıl Performans Sunuyor?

Turanza 6, hibrit ve elektrikli araçlara mükemmel uyum sağlayarak performanslarını optimize etmeye yardımcı olur. Akü ömründen tasarruf etmek ve menzil kaygısı endişelerini gidermek için düşük yuvarlanma direnci, elektrikli araçlara özgü sürüşle ilgili sorunları gidermek için mükemmel kontrol, artan ağırlık ve daha yüksek tork nedeniyle lastik aşınmasıyla mücadele etmek için daha yüksek aşınma toleransı ve elektrikli araçların neredeyse hiç olmayan motor gürültüsü sayesinde sürücü konforu için daha az gürültü içerir. Ayrıca, önceki modele kıyasla geçiş gürültüsünde 2db’lik bir azalma sağlar.