Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Yokohama Lastikleri Arazi Çözümlerinin Yeni Üyesi: Galaxy FLT

Yokohama lastikleri, malzeme taşıma ve tüm endüstriyel operasyonlarda gerekli olan forkliftler için yeni bir katı lastik sunuyor. Galaxy MFS 101 SDS, en zorlu endüstriyel ve depolama işlemleri için geliştirilmiştir. İç ve dış mekan işlemleri için mükemmel bir seçimdir ve yüksek sürüş konforu, uzun servis ömrü beklenen dizel ve elektrikli forkliftler için uygundur. Bu, farklı türde endüstriyel, döşeli ve asfalt yüzeyler üzerinde düzgün işlemleri garantiler. Ayrıca, daha fazla kullanılabilir lastik olarak daha yüksek lastik derinliği ve 60J değerleri ile daha uzun bir servis ömrü sağlar. Ayrıca 5 yıllık garanti sunmaktadır.

Forklift Lastiği Galaxy FLT’in Performansı Nasıl?

Yoğun 3 vardiyalı operasyonlar için geliştirilen Galaxy MFS101 SDS, birinci sınıf 3 aşamalı bir üründür. Mükemmel aşınma ve kesilme-yonga direnci özelliklerine sahip bir lastik sırtı bileşimi içerir. Üst katman, lastiğe optimum kullanım ömrü sağlar. Yumuşak orta yastık tabakası, titreşimleri en aza indirmeye yardımcı olur. Forklift lastiği kullanımını en iyi seviyeye indirgeyerek operatör için konfor sağlar. Temel bileşik katman, maksimum stabilite sağlar ve forkliftin jantlarına verimli bir yük aktarımı sağlar. Güncel ve inovatif tasarımı, 3 aşamalı yapısı Galaxy MFS 101 SDS ürününün minimal titreşim ve ısı birikiminin yanı sıra daha iyi yastıklama, manevra kabiliyeti ve istikrar sağlamasını sağlar.

Yokohama Galaxy MFS101 SDS Tasarımı Nasıl Olacak?

Yokohama lastikleri yeni ürün için kaymaz çelik damaklar kullanarak jantın daha iyi oturmasını sağlayarak tekerlek kaymasını ortadan kaldırmaktadır. Desen, sürekli bir merkez ve omuzlarda optimize edilmiş çıkıntılar ile yenilikçi bir tasarımla karakterize edilir. Bu, uzun çalışma saatlerinde çalışan operatörler için düşük titreşim ve yüksek sürüş konforu sağlar. Çevresel oluklar daha iyi direksiyon kabiliyeti sağlarken, daha uzun oluklar daha iyi çekiş sağlar.
Galaxy MFS 101 SDS ürününün geniş yassı profili, tekdüze iç katmanlarla birlikte iyi yük dağılımına ve eşit aşınmaya yol açarak kritik kaldırma ve viraj alma operasyonlarında yüksek makine stabilitesi sağlar.

Yokohama Forklift Lastikleri Hangi Ebatlarda Mevcut?

Yokohama Galaxy MFS 101 SDS lastikleri, sürüş konforu, zemin stabilitesi ve lastik ömründe en yüksek performansı sunar. Hemen hemen her ihtiyacı karşılayan çeşitli çerçeve kombinasyonlarıyla hem Hızlı Topuk/Dudaklı tip (QH) hem de Standart Topuk (SH) tipi donanımlara sahiptirler. Bu yeni forklift lastiği için 18 ebadında 31 SKU’su halihazırda QH ve/veya SH versiyonlarında mevcuttur. Daha 11 ebat şu anda geliştirilme aşamasındadır. 2023’ün üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmeleri beklenmektedir.