Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

BlogOto Lastik

Yokohama Geolandar Lastikleri ile King of the Hammers’da Gelen Başarı!

Yokohama lastikleri, 28 Ocak- 3 Şubat tarihleri arasında Kaliforniya’da düzenlenen King of the Hammers (KOH) off-road yarışında Yokohama Geolandar arazi lastiklerini kullanan sürücülerin üç zorlu sınıfta birinciliği elde etmesiyle organizasyonda marka olarak sükse yarattı. Ultra4 serisinin KOH 2024 organizasyonunda Yokohama Geolandar off road lastikleri sırasıyla Zach Shimik, Bailey Cole ve Dwayne Cole’u 4900 Can-Am Sportsman Stock UTV, 4600 Currie Enterprises Stock ve 4500 Yukon Gear and Axle Modified kategorilerinde zafere taşıdı.

Yokohama Geolandar Off Road Lastikleri Dayanıklı mı?

Yokohama, Geolandar SD ile birlikte Geolandar M/T 003 ve yarış versiyonlarını içeren 25’ten fazla katılımcı araca lastik tedarik etti. Olağanüstü arazi lastiği performansıyla tanınan Yokohama Geolandar M/T 003 off road lastiği, çok yönlülüğü ve uzun hizmet ömrüyle öne çıkarken, Geolandar SD arazi yarış koşullarındaki dayanıklılığı ve verimliliğiyle büyük övgü aldı.

Yokohama’nın Tutarlı Off-Road Yarışları Başarısı

Yokohama Geolandar off road lastiği serisinin devam eden başarısını vurgulayan şirket, son yıllarda çeşitli yarışlarda elde ettikleri zaferleri vurguladı. Yokohama Geolandar serisi 2023 King of the Hammers yarışında, Best In The Desert serisinde, Ultra4 Racing şampiyonasında ve Asia Cross Country Rally’de en üst sıralarda yer aldı.
Teknolojik Gelişmelerin İtici Gücü Olarak Motor Sporları

Yokohama lastikleri, motor sporlarına katılımını teknolojinin ilerlemesinde önemli bir faktör olarak kabul etmektedir. Şirket, özellikle Yokohama Geolandar off-road serisinde yüksek katma değerli lastik satışlarını artırmayı hedefliyor. Gelişim konusunda kararlı olan Yokohama, 2024 yılında dünya çapında çeşitli motor sporları etkinliklerine katılmayı planlıyor ve bu deneyimlerin Yokohama Advan off road lastikleri ve Geolandar markalarını güçlendirmedeki öneminin altını çiziyor.