Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Yeni Teknoloji Lastik Basıncı İzleme Sistemi: Prometeon Pro Check

Prometeon, filolar ve bayiler için kolay ve etkili lastik yönetim süreci sunmak için özel olarak tasarlanmış dijital izleme çözümü PRO CHECK’i resmi olarak tanıttı. PRO CHECK, geniş ürün portföyüne sahip olan ve Prometeon’un entegre teknolojilerinin temelini oluşturan PRO SERVICES ailesinin en son üyesi. Prometeon’un son teknolojik çözümü, filoların operasyonel verimliliğini daha fazla optimize etmek için güvenilir ve özelleştirilmiş destek sunuyor. PRO CHECK yepyeni bir kurum içi yazılımı piyasadaki en gelişmiş teknolojilerle birleştiriyor, modern filo ve bayiler için ekstra kilometre sağlıyor.

Lastik Bakımı Nakliye Güvenliği içn Kritik Önem Taşıyor

Bakım ve onarım, bir lastiğin performansından ve dayanıklılığından daha iyi yararlanmak için önem taşıyor. Bununla birlikte; basınç ve lastik durumunun sürekli izlenmesi, zaman alan operasyonlara neden oluyor ve bu nedenle profesyonel yardıma ihtiyaç duyuluyor. Yanlış lastik basıncının ve aşınmış sırtın lastiklerin performansını ve bir bütün olarak nakliye güvenliğini büyük ölçüde nasıl etkileyebileceği çok iyi biliniyor.

Lastik Değişim Zamanının Öngörülmesi Sözleşmelerde Avantaj Sağlıyor

Yeni Prometeon PRO CHECK, hem modern filolar hem de eksiksiz hizmet sunmak isteyen bayiler için ideal çözüm. Hızlı ve kolay denetim sağlanırken araç ve lastikler sürekli olarak izleniyor; hem araç hem de lastik durumu hakkında çevrimiçi ve interaktif olarak ayrıntılı bilgi sağlanıyor. Bunun yanında lastiğin ne zaman değiştirilmesi gerektiği ile ilgili öngörüler, stok yenileme açısından ve kilometre başına fiyat sözleşmesi yapılırken avantaj sunuyor.

Prometeon PRO CHECK Özellikleri

Yeni Prometeon PRO CHECK üç önemli teknolojiye sahip:

  • Lastik basıncı izleme sistemleri geliştirilmesi ve üretiminde lider olan Bartec Auto ID’ye ait yeni ve verimli bir inceleme aracı: TAP200
  • Hem IOS hem Android’de kullanılabilen, Bluetooth üzerinden TAP200’e bağlanan ücretsiz, hızlı ve kullanımı kolay bir mobil uygulama
  • Eksiksiz raporlama, analiz ve interaktif işlevler içeren yeni, açık, güçlü, kapsamlı, güvenli ve son derece kullanıcı dostu web tabanlı platform

Prometeon PRO CHECK Bayiler için Heyecan Sağlıyor

Prometeon Avrupa CEO’su Marco Solari: “PRO CHECK gerçekten değerli bir çözüm. Supertruck Network’ün gelişimine geri bildirimleriyle katkıda bulunan bayiler, performansı dolayısıyla heyecan duyuyor. Bu sistem, onların sunacağı hizmetlerin kalitesini daha da artırarak bir bütün olarak profesyonelliklerini geliştirmelerini sağlayacak.”

Şu anda İtalya, İngiltere, Almanya, İspanya, Polonya’da mevcut olan Prometeon PRO CHECK, gelecek yıl diğer Avrupa Ülkeleri’ne ve Türkiye’ye de sunulacak.