Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Toyota Yaris Cross GR Sport için Lastik Seçimi Falken Azenis FK510 SUV

Yüksek performanslı Falken Azenis FK510 SUV lastikler, Ağustos 2022’de piyasaya sunulan en son Toyota Yaris için orijinal ekipman seçildi. Toyota Yaris Cross GR Sport için fabrika çıkışı lastik olan bu ürün, ıslak zeminde yol tutuşu ve direksiyon dengesi söz konusu olduğunda üstün performans sergiliyor. Üstün performansı, Falken SUV lastiği deseninin aracın kataoğunda “sportif sürüşü destekleyen lastikler” olarak tanıtılmasını sağladı.

Falken Azenis FK510 SUV Yüksek Dayanıklılık ve Verimlilik Sunuyor

Falken Azenis FK510 SUV hem sürüş konforu hem de sportifliği bir araya getiriyor. Bu sayede bu premium Falken SUV lastiği, Toyota’nın yeni aracı için mükemmel uyum sağlıyor. Bu özel asimetrik lastik, desen tasarımı sayesinde temas yüzeyinde basınç dağılımını optimize ediyor. Bu sayede düzensiz aşınmaya karşı dayanıklılık sağlıyor. Falken yazlık SUV lastiği, yüksek hızda viraj alma sırasında aşırı baskıya maruz kalan omuz blokları için ek güç ve dayanıklılık sunuyor.

Falken Azenis FK510 SUV lastiklerin özel tasarımı, lastik şeklinin mükemmel bir daire şeklinde olmasını sağlıyor. Böylece yanak bölgesinin esnekliği artıyor. Falken SUV lastiği, yüksek hızlarda üstün direksiyon stabilitesi sağlıyor. Bu sayede Toyota Yaris Cross GR Sport modelinin sportif performansı ile uyum sağlanıyor.

Yeni Toyota Yaris Cross GR Sport Özellikleri

Markanın “GR SPORT” spor otomobil serisine en son giriş olan “Toyota Yaris Cross Gr Sport”, “daha iyi otomobiller üretmenin temeli olarak motor sporları” tasarım konsepti altında geliştirildi. Bundan dolayı büyük ölçüde geliştirilmiş çok yönlü sürüş performansı elde etmek için güçlendirilmiş bir gövdeye ve ince ayarlı süspansiyona sahip. YARIS CROSS serisinin rafine ancak sportif stilini ve sadece bir SUV’un sağlayabileceği kullanım seviyesini koruyan bu son model hem şehirde hem de virajlı kırsal yollarda hassas direksiyon için sportif manevra kabiliyetinin yanı sıra çok yönlülüğe sahiptir. Falken Azenis FK510 SUV orijinal ekipman lastikleri, çok yönlü performansı sayesinde tercih edildi.