Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Nokian Sürücüleri Yolculuk Deneyimlerini Paylaşmaya Çağırıyor

Nokian Lastikleri , sürücüleri nokiantires.com/journey web sitesi aracılığıyla seyahat rotaları ve yolculuklarını paylaşmaya davet ediyor. Aynı zamanda ABD’de şanslı bir sürücü yolculuk görüntüleri karşılığında bir set Nokian lastiği kazanacak. Aynı zamanda ikinci ve üçüncüler için de ödüller bulunuyor.

Nokian Yolculuk için İlham Sunuyor

Nokian Lastikleri’nin web sitesi, ABD ve Kanada’daki popüler seyahat rotaları için interaktif bir harita ve sürücülerin kendi favori yolculuk deneyimlerini eklemeleri için kullanıcı dostu bir yol sunuyor. Web sitesini ziyaret edenler, önemli duraklar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ayrıntılı bir haritaya erişmek için herhangi bir yolculuk üzerine tıklayabiliyor. Seyahatler; karayolu seyahati, aile gezisi, sportif ve kampçı kategorilerine eklenebiliyor. Nokian Lastikleri , bu sayede sürücülere yolculuk için ilham olmak istiyor.

Sürücüler Yeni Yolculuk Fikirleri Ediniyor

Nokian Lastikleri Amerika’nın Pazarlama Direktörü Hans Dyhrman: “Birçok hevesli gezgin bu yaz eve yakın seyahat edecek. Yolculuk deneyimlerini ve rotalarını paylaşacak sürücüleri bir araya getirerek yeni rotalar keşfetmelerini sağlamak istiyoruz. Aynı zamanda; sürücülerin seyahatleri için doğru lastikleri nasıl bulacağımızı öğrenmek istiyoruz.”

Nokian Seyahat Rotaları ve Blog Yazıları Sunuyor

Nokian Lastikleri , bunun yanı sıra; ABD ve Kanada’da yolculuk hakkında ayrıntılı blog yazıları ve seyahat rotaları hazırladı. Bunlar arasında; araba ile kamp yapmak için pratik ipuçları, sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için öneriler vb. yazılar bulunuyor. Nokian, bunun yanı sıra; SUV /4×4 araçların ekstrem koşullarda kullanılabilmesini sağlayan lastik önerileri de veriyor. Nokian yetkilileri ücretsiz lastik kazanmak isteyen sürücülerin isim, soyisim ve e-posta adresini eksiksiz girmesi gerektiğini belirtiyor. Kazanan sürücü, kura ile belirlenecek. Ödüller, şimdilik yalnızca ABD’de yaşayan seyahat tutkunları için sunuluyor.