Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

En Uygun 185/65R15 Continental Lastik Fiyatları

185 65 r15 continental lastik fiyatları

Alman lastik markası Continental, 1871 yılında kurulmuştur. Premium lastik markaları içerisinde yer alan Continental, 150 yıllık tecrübesi ile üstün performansa sahip ürünler geliştirmektedir. Yüksek doğal kauçuk oranına sahip Continental lastikler, bu sayede üst düzey yol tutuş performansı sergilemektedir. Kısa fren mesafeleri ile yüksek güvenlik sağlamaktadır. Markaya ait ürünler, en uygun 185 65 R15 Continental lastik fiyatları ile online lastik satış platformları üzerinde bulunabilmektedir.

Hesaplı 185 65 15 Continental Fiyatları

Hesaplı 185 65 R15 Continental lastik fiyatları ile birlikte çok sayıda desen alternatifi, internetten lastik alışverişinin avantajlarıdır. Bu sitelerde lastiklerin teknik özellikleri ayrıntılı olarak anlatılmakta ve etiket değerleri vb. özellikleri de şeffaf olarak sunulmaktadır. Farklı seçenekler arasında lastik karşılaştırması yapmayı sağlayan bu siteler, ihtiyacınıza uygun lastik seçeneğini kolayca bulmanızı sağlamaktadır. Kampanyalı 185 65 15 Continental fiyatları ile sunulan ürünler içerisinde 4 mevsim, kış ve yaz lastikleri yer almaktadır.

İndirimli 185 65 R15 Continental Lastik Fiyatları

185/65R15 Continental ContiEcoContact ve Premium Contact serileri içerisinde markanın yaz lastikleri bulunmaktadır. Continental yaz lastikleri, hem ıslak hem kuru zemin koşullarında güçlü yol tutuşuna, yüksek manevra kabiliyeti ve üstün viraj performansına sahiptir. AllSeasonContact gibi 4 mevsim lastikler de avantajlı 185 65 15 Continental fiyatları ile satın alınabilmekte; yılın tüm aylarında güvenlik sağlamaktadır. Continental WinterContact TS 860 gibi kışlık lastikler ise zorlu kış şartlarında yüksek çekiş gücü ve yol tutuşu ile güvenli sürüşe imkân tanımaktadır.

Alman teknolojisi ile lastik geliştiren Continental, sırt desenine sahip ilk lastiğin üreticisidir. Lastik devi, kapsamlı Ar-Ge çalışmaları ile yenilikçi lastik teknolojileri sunmaya devam etmektedir. Continental lastik fabrikaları ise dünyanın birçok farklı bölgesinde yer almaktadır. İndirimli 185 65 R15 Continental lastik fiyatları ile avantajlı bir şekilde satın alabileceğiniz bu ürünler, test ve araştırma merkezi Contidrom’da geliştirilmektedir. 1000’in üzerinde bilim insanı, mühendis ve tasarımcı, burada çalışmaktadır. Continental lastik test başarıları da bu ürünlerin üstün performansını kanıtlar niteliktedir.