Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Continental Lastikleri Çoklu Çözüm Lastik Hizmetlerini Sergiliyor

Continental Lastikleri, bu yılki 2023 Karayolu Taşımacılığı Fuarı kapsamında verimliliği en üst düzeye çıkarmak ve maliyetleri sürdürülebilir bir şekilde azaltmak isteyen filo operatörlerini hedefleyen yenilikçi çok çözümlü Continental lastik hizmeti tekliflerini sergileyecek. Karayolu Taşımacılığı Fuarı, Continental lastikleri için karma bölgesel kullanım için tasarlanan Red Dot Tasarım Ödüllü Continental Hybrid HS5 ve HD5 lastikleri de dahil olmak üzere yeni Continental ve Bandvulc kaplama lastiklerini sergilemesi için mükemmel bir fırsat olacak.

Dijital Çözüm Teklifleri Olarak Continental Neler Sunuyor?

Continental lastikleri, en yeni nesil lastik basıncı izleme sistemi ContiPressureCheck ve çığır açan sanal lastik yönetim platformu ContiConnect 2.0 dahil olmak üzere dijital çözüm tekliflerini sergileyecek. Ziyaretçiler bu yenilikçi çözümleri ziyaret sırasında görebilecekler. Continental lastikleri Conti360° Solutions filo lastiği yönetim programının gerçek dünyadaki faydalarını, soruları yanıtlamak ve tanıtımlar yapmak üzere hazır bulunan marka uzmanlarıyla birlikte gösterecek.

Continental İnteraktif Roadshow Aracı Fuar’da Yer Alacak mı?

Continental lastikleri standını ziyaret edenler ayrıca, markanın lastik yönetimi hizmetlerinin kapsamlı bir tanıtımını yapacak olan ve İngiltere’de ilk kez sergilenen interaktif bir roadshow aracını deneyimleme şansına sahip olacaklar. Uzmanlar soruları yanıtlamak ve gösteriler sunmak için hazır bulunacak.

Fuara Katılım Gösteren Continental Lastikleri Neleri Hedefliyor?

Karayolu Taşımacılığı Fuarı 2023’te Continental lastiklerinin yenilikçi lastik hizmetlerini ve çözümlerini sergileyerek, kamyon ve karayolu taşımacılığı sektörlerine olan bağlılığını göstermeyi ve filo operatörlerinin daha fazla verimlilik, maliyet tasarrufu ve lastik hizmetleri içerisinde sürdürülebilirlik elde etmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Continental, Geçen Yılın Başarısını Daha da Geliştirmekten Memnun

2022 yılında gerçekleşen RTX’deki Continental lastikleri standında bu kadar çok ziyaretçiyi ağırlamak harikaydı. Çok çözümlü filo hizmetlerimizi mükemmel bir şekilde sergileyecek son derece etkileşimli bir stant ile fuarın geçen yılki başarısını geliştirmekten heyecan duyuyoruz. “Artık operatörler, işletme maliyetlerini en aza indirmek için verimliliği en üst düzeye çıkarmanın yollarını her zamankinden daha fazla arıyor. Ürün ve hizmetlerimiz, özellikle de birbirleriyle birlikte kullanıldıklarında, bu ihtiyacı hem güvenli hem de sürdürülebilir bir şekilde karşılamak üzere tasarlanmıştır.”