Lastik İzmir | Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Lastik İzmir

Blog

Bridgestone Lastik Fabrikası Konsolide Ediliyor

Bridgestone, orta vadeli iş planına uygun olarak Çin’deki otobüs ve kamyon lastikleri üretimini konsolide edeceğini duyurdu. Premium lastik markası, şu anda 518 çalışanı bulunan ve günde yaklaşık 2.800 lastik üreten Huizhou fabrikasında kamyon ve otobüs lastiği üretimini durduracak. Bridgestone lastik fabrikası Aralık ayı içerisinde kapatılacak.

Shenyang’daki Bridgestone Lastik Fabrikası Kullanılacak

Bridgestone lastik fabrikası tesislerini birleştirerek gelecekte, şirket kazanç gücünü arttırmak ve stratejik büyüme yatırımlarını geliştirmek istiyor. Markaya ait ait tüm radyal otobüs ve kamyon lastikleri üretim operasyonları, Shenyang fabrikasında gerçekleştirilecek. Premium lastik markası, bu girişimin Çin’deki lastik üretimini optimize ederken değişen iş ortamına uyum sağlamaya yardımcı olmasını amaçlıyor.

Bridgestone; yerel yasalara, düzenlemelere ve iş sözleşmelerine uyacağını ve kapatmanın çalışanlar ve yerel topluluk üzerindeki etkisini en aza indirmek için daha fazla önlem alacağını belirtiyor. Premium lastik markası, 2021 için konsolide finansal sonuçlar üzerindeki etkinin küçük olacağını tahmin ediyor.